Дерипаска більше не акціонер ЗАлК – Фонд держмайна

Дерипаска більше не акціонер ЗАлК - Фонд держмайна

Фото: Getty Images

Олег Дерипаска

В управління ФДМУ перейшла частина акцій заводу, якими мав право розпоряджатися російський олігарх Олег Дерипаска.

Фонд держмайна отримав в управління акції Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату, які раніше належали російському олігарху Олегу Дерипасці. Про це в понеділок, 26 лютого, повідомив голова ФДМУ Віталій Коваль.

“В управління Фонду перейшла частина акцій заводу, якими мав право розпоряджатися російський олігарх Дерипаска. Вищий антикорупційний суд передав нам 29,54% від акціонерного товариства Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат. Раніше у Фонді уже були понад 68% акцій цього підприємства. Тож на сьогодні їх – 97,5%”, – написав Коваль.

Додамо, що ЗАлК – єдиний виробник алюмінію в Україні.

1

 

Нагадаємо, нещодавно в Україні оголосили підозру російському олігарху Олегу Дерипасці і затримали двох його українських топменеджерів, які постачали до Росії сировину для виробництва балістичних ракет Іскандер.

Понад рік тому в Україні наклали арешт на майно олігарха Дерипаски. Серед заарештованого майна – 12 земельних ділянок, комплекс морського порту, квартири, адмінбудівлі, виробничі цехи, 46 транспортних засобів, 240 одиниць спецтехніки.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp