ДТЕК виготовила перші вугільні комбайни у новому році

ДТЕК виготовила перші вугільні комбайни у новому році

Фото: Ільдар Салєєв / Facebook

У 2023 році ДТЕК виготовила 15 вугільних комбайнів

Також машинобудівники компанії виготовили та відремонтували 90 одиниць гірничо-шахтного обладнання.

Машинобудівні підприємства ДТЕК Енерго виготовили перші два вугільні комбайни – прохідницький і очисний. Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв у Facebook у вівторок, 20 лютого.

“Ключове – що в складних умовах війни працівники заводів продовжують робити свій внесок в загальну справу. Підтримувати шахтарів та енергетиків, які в розпал опалювального сезону роблять усе можливе, щоб українці були зі світлом і теплом”, – написав він.

На додаток до комбайнів за підсумками січня машинобудівники компанії виготовили та відремонтували 90 одиниць гірничо-шахтного обладнання, а також виробили 67 тисяч запчастин та комплектуючих.

“Цьогоріч завдання шахтарів незмінне – попри війну підтримувати видобуток вугілля на максимальному і достатньому рівні”, – додав Салєєв.

Раніше стало відомо, що в Україні з’явилась новітня система Stryde для розробки родовищ газу. Вона має 30 тисяч датчиків та дає змогу збільшити глибинність вивчення площ досліджень.

ДТЕК у січні збільшила генерацію електроенергії на 12%

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp