В ОАЕ банки обмежили розрахунки з РФ і почали закривати рахунки

В ОАЕ банки обмежили розрахунки з РФ і почали закривати рахунки

Фото: Getty Images

Складнощі почалися задовго до виходу в грудні 2023 року закону США про вторинні санкції, зазначають ЗМІ

The Moscow Times зазначає, що в найбільших банках ОАЕ тепер практично неможливо відкрити рахунок.

Банки Об’єднаних Арабських Еміратів слідом за кредитними організаціями Туреччини та Китаю обмежили розрахунки з Росією і стали закривати рахунки компаніям та фізичним особам. Про це повідомляє The Moscow Times.

Представники громадської організації Ділова Росія зазначили, що банки ОАЕ не приймають гроші з Росії, відбувається закриття рахунків.

Складнощі почалися задовго до виходу в грудні 2023 року закону США про вторинні санкції, який різко вплинув на політику банків Туреччини та Китаю стосовно клієнтів з Росії, зазначають співрозмовники видання. Проте досі банки ОАЕ другого ешелону зберігали велику лояльність до російських клієнтів, якщо вони були згодні купувати додаткові послуги або збільшувати залишок на рахунку.

У найбільших банках ОАЕ тепер практично неможливо відкрити рахунок. Однак домовитися можна приватно з персональним менеджером, але до першої перевірки, пише ЗМІ.

Правлячий режим РФ знає про проблему з банками ОАЕ, але вважає її некритичною, про це журналістам заявило джерело в кабміні РФ.

Як ми вже писали, торік у грудні уряд Кіпру дав вказівку банківському сектору острова припинити всі операції з рублем. Триває розслідування випадків обходу росіянами міжнародних санкцій із залученням кіпрських компаній.

Республіка Кіпр стала тридцятою державою, яка підтримала гарантії безпеки для України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp