Блокування кордону: Дунайське пароплавство готує альтернативні перевезення

Блокування кордону: Дунайське пароплавство готує альтернативні перевезення

Фото: Українське Дунайське пароплавство

УДП формує контейнерні каравани

Українське Дунайське Пароплавство вже готується до запуску баржевих контейнерних караванів на Середній та Верхній Дунай.

Оскільки українські експортери та перевізники знову стикаються із блокуванням пунктів пропуску на західному кордоні, то розробляється альтернативний логістичний маршрут з України до ЄС – річкові перевезення Дунаєм. Про це в п’ятницю, 16 лютого, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Повідомляється, що Національний перевізник – ПрАТ Українське Дунайське Пароплавство (УДП) вже готується до запуску баржевих контейнерних караванів на Середній та Верхній Дунай.

Пароплавство пропонує доставку контейнерів до дунайських портів Болгарії, Сербії, Угорщини, Словаччини, Австрії, Німеччини та до румунського порту Констанца. Крім перевезення компанія забезпечує зберігання та перевалку в українських портах, організацію перевалки в портах вивантаження, – йдеться в повідомленні міністерства.

УДП вже розпочало консультації з перевізниками щодо залучення необхідної кількості контейнерів, необхідних для формування перших караванів.

Минулого року УДП реалізували масштабну ремонту програму – в експлуатації 25 одиниць самохідного флоту (20 в резерві) та понад 200 барж. Тож, ресурсів і можливостей, щоб перехопити потік контейнерів з автотранспорту, у компанії достатньо, – додають у Мінінфраструктури. 

Раніше повідомлялося, що поляки заблокували шостий пункт пропуску на кордоні з Україною.

Нагадаємо, 9 лютого польські фермери почали блокаду кордону з Україною, вимагаючи скасувати рішення про безмитну торгівлю України з ЄС. 20 лютого польські аграрії заблокують всі прикордонні переходи між Польщею і Україною. Також блокада торкнеться під’їзних шляхів до залізничних перевалочних станцій і морських портів.

Через акції протесту польських фермерів на кордоні з Україною є проблеми з доставкою гуманітарної допомоги.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp