НАЗК вніс компанію Weatherford до списку спонсорів війни

НАЗК вніс компанію Weatherford до списку спонсорів війни

Фото: Соцмережі

Серед партнерів Weatherford у Росії – нафтова компанія Роснефть

Ірландсько-американська компанія й досі продовжує бути активним учасником імпортно-експортних операцій з РФ.

Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло ірландсько-американську компанію Weatherford International до списку міжнародних спонсорів війни за співпрацю з Росією. Компанія продовжує працювати в РФ, платити там податки та забезпечувати технологічні можливості країни-агресора у нафтовій галузі. Про це повідомляє НАЗК на своєму сайті.

Weatherford спеціалізується на виробництві та постачанні нафтовидобувного обладнання та наданні сервісних послуг нафтогазовим підприємствам. У Росії Weatherford представлена ​​через ТОВ Везерфорд Холдінгз (Рус), ТОВ Везерфорд та ТОВ Везерфорт Бізнес Сервіс. У 2022 році вони разом сплатили податки до бюджету агресора більш як на 15 млн доларів.

Серед партнерів Weatherford у Росії – нафтова компанія Роснефть, яка є основним замовником її послуг.

Компанія також продовжує бути активним учасником імпортно-експортних операцій з РФ. У період з 24 лютого 2022 року до 31 грудня 2023 року, вона імпортувала товарів до Росії майже на 1,5 млн доларів. Серед них матеріали та запчастини для нафтогазової промисловості.

Компанія Weatherford пообіцяла виконувати договірні зобовʼязання з урахуванням міжнародних санкцій. Вона перебудувала канали постачання обладнання після накладення санкцій на РФ, замінивши постачальників на російських або на інші іноземні компанії.

НАЗК зазначає, що це демонструє не тільки економічну та технологічну підтримку агресора компанією, але й ідеологічну.

Раніше НАЗК внесло угорський OTP Bank до переліку міжнародних спонсорів війни. У цей список також потрапила китайська компанія Xiaomi Corporation

НАЗК визнало спонсором війни виробника Ведмедика Барні та Мілки

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp