ДТЕК збільшила імпорт вугілля з Польщі

ДТЕК збільшила імпорт вугілля з Польщі

Фото: energo.dtek.com

ДПЕК Енерго законтрактувала додаткові 30 тис. тонн імпортного вугілля

Компанія наростила імпорт енергетичного вугілля до 400 тис. тонн для надійнішої роботи ТЕС під час опалювального сезону.

Компанія ДТЕК Енерго наростила обсяги законтрактованого в Польщі вугілля до 400 тисяч тонн. Про це повідомляє її пресслужба в понеділок, 12 лютого.

“В розпал опалювального сезону ДТЕК Енерго законтрактувала додаткові 30 тис. тонн імпортного вугілля з Польщі. Таким чином, загальний обсяг імпортного палива, законтрактованого компанією на увесь опалювальний сезон, зріс до 400 тис тонн. З них 268 тис. тонн вже доставлено до України”, – говориться в повідомленні. 

В компанії Ахметова зауважили, що імпортне вугілля дозволяє забезпечувати надійність теплової генерації, особливо в піки споживання електроенергії.

“До закінчення опалювального сезону ще понад два місяці. Тому зміцнюємо енергетичний фронт з двох сторін. З одного боку, максимізуємо видобуток на власних шахтах. Для нас це є пріоритетом. У січні ввели дві нові вугільні лави, у лютому плануємо ще три. З іншого боку, накопичуємо додатковий запас міцності з імпортного палива”, – прокоментував збільшення імпорту генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

На початку лютого повідомлялося, що у січні поточного року теплоелектростанції компанії ДТЕК Енерго збільшили генерацію електроенергії до 1,5 млрд кВтгод, що на 12% більше, ніж у той же період минулого року. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp