У Метінвесті заявили про запровадження курсу адаптації ветеранів

У Метінвесті заявили про запровадження курсу адаптації ветеранів

Фото: Метінвест

Майже 400 співробітників Метінвесту після демобілізації повернулися до роботи

До створення курсу долучилися спеціалісти у галузі психології та управління персоналом, військові психологи, а також самі ветерани.

Група Метінвест запроваджує на своїх підприємствах спеціальний курс адаптації ветеранів до мирного життя. Про це повідомила пресслужба компанії у понеділок, 12 лютого.

Вказано, що Метінвест спільно з Академією ДТЕК розробив і запроваджує для співробітників навчальний курс, який отримав назву – Герої поруч.

“До створення курсу долучилися спеціалісти у галузі психології та управління персоналом, військові психологи, а також самі ветерани: вони поділилися своїм досвідом та дали слушні поради. У межах першої хвилі програма охопить 1200 керівників підприємств компанії у регіонах присутності”, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі називають навчальний курс з адаптації ветеранів унікальним. Він передбачає різні формати навчання: електронні тренажери, інфографіку, відеоуроки тощо. Для цього використали напрацювання найкращих іноземних корпоративних програм, направлених на підтримку ветеранів.

“Курс складається з семи модулів, розрахованих на сім тижнів. Модулі містять практичні відеоуроки, які покроково допоможуть в адаптації ветеранів, розумінню їхніх потреб та сильних сторін. Він містить рекомендації, як побудувати ефективний діалог з ветераном у тій чи інший ситуації, як допомогти йому впоратися з негативними емоціями. Навчить, як краще допомогти демобілізованим колегам із соціалізацією та адаптацією тощо”, – розповіли у Метінвесті.

Очікується, що незабаром буде розроблено адаптовану версію програми для всіх співробітників Метінвесту з тим, щоб всі колективи підприємств отримали відповідні знання.

У групі кажуть, що вже майже 400 співробітників після демобілізації повернулися до роботи, і з часом ветеранів на підприємствах ставатиме все більше. Проте їм потрібен час та підтримка, щоб оговтатися від пережитих на фронті подій, та знову влитися у трудові колективи. Загалом понад 10 тисяч співробітників Метінвесту пройшли крізь лави ЗСУ або зараз перебувають у війську.

Раніше повідомлялося, що в Україні застосують досвід США у розробці програм адаптації  ветеранів. Зокрема, буде враховано досвід у адаптації американців, які воювали у В’єтнамі.

Також стало відомо, що холдинг ДТЕК вже реалізував 182 проєкти з елементами інклюзивності, щоб спростити повернення ветеранів до цивільного життя.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp