У ДТЕК заявили про розробку комплексної програми адаптації ветеранів

У ДТЕК заявили про розробку комплексної програми адаптації ветеранів

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook

У лавах ЗСУ служать майже 5000 працівників групи ДТЕК

Програма адаптації включає психологічну та юридичну підтримку ветеранів та їхніх рідних, а також медичне відновлення і сприяння у професійному розвитку захисників.

Компанія ДТЕК впроваджує комплексну програму до адаптації ветеранів при їх поверненні з фронту на робочі місця. Про це стало відомо в ході зустрічі на базі Європейської Бізнес Асоціації (ЕБА) з теми Безбар’єрність у працевлаштуванні, повідомила пресслужба енергохолдингу.

Вказано, що програма адаптації включає психологічну та юридичну підтримку ветеранів та їхніх рідних, медичне відновлення та сприяння у професійному розвитку захисників, що повертаються на підприємства.

Крім того, в компанії працюють над створенням умов для перекваліфікації людей, що отримали інвалідність. А на підприємствах є наставники, які допомагають ветеранам швидше поновити професійні навички.

“В процесі розробки нашої комплексної програми ми постійно спілкуємось з ветеранами, питаємо їх зворотній зв’язок, радимось, як краще реалізовувати ті чи інші активності”, – розповіла радниця генерального директора ДТЕК Енерго Наталя Абрамова під час зустрічі в EБA.

Як зазначили у пресслужбі, наразі в лавах ЗСУ служать майже 5000 працівників групи ДТЕК.

Нагадаємо, у ДТЕК вже реалізували 182 проєкти з елементами інклюзивності, щоб спростити повернення ветеранів до цивільного життя.

Також повідомлялося, що в Україні застосують досвід США у розробці програм адаптації  ветеранів. Зокрема, буде враховано досвід у адаптації американців, які воювали у В’єтнамі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp