Податкова відзвітувала про перевиконання плану надходжень від акцизів

Податкова відзвітувала про перевиконання плану надходжень від акцизів

Фото: Державна податкова служба України

Податкова збільшила перерахування у бюджет від акцизу

У серпні до загального фонду державного бюджету України надійшло 10 млрд гривень акцизного податку.

До загального фонду державного бюджету у серпні поточного року надійшло акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) у сумі 10 млрд гривень. Про це 13 вересня повідомив пресцентр Державної податкової служби України.

 

За даними ДПС, 10 млрд гривень надходжень акцизного податку становлять 120,3% показника доходів, доведеного Міністерством фінансів України (додатково надійшло 1,7 млрд гривень), та на 2,3 млрд гривень, або на 29,5%, перевищує надходження у серпні минулого року.

 

Виконання показників доходів досягнуто за рахунок додаткових надходжень з вироблених в Україні товарів, зокрема, тютюнових виробів – на 1,6 млрд гривень (139,3% доведеного завдання та +27,8% до серпня минулого року), лікеро-горілчаної продукції – на 0,4 млрд гривень (211,7% доведеного показника доходів та +6,9% більше рівня минулого року.

 

Крім того, за рахунок перенесення на виробників та імпортерів тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, обов’язку сплати 5% акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів, суттєво збільшились доходи місцевих бюджетів з цього податку.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet