Аграрії отримали на розвиток садів і теплиць ще 25 млн грн

Аграрії отримали на розвиток садів і теплиць ще 25 млн грн

Фото: pixabay.com

Українські аграрії отримують кошти на розвиток садів і теплиць

Повністю цього року виплатили гранти 83 господарствам на розвиток проєкту Свій сад і 14 господарствам – на розвиток проєкту Своя теплиця.

Минулого тижня ще 9 агропідприємств у рамках урядової грантової програми єРобота отримали близько 25 мільйонів гривень на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

“Загалом у цьому році 106 фермерств отримали державну допомогу на суму 403,9 млн гривень. З них 324,7 млн грн було направлено 90 підприємствам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Ще 16-ти  виплачено 79,2 млн гривень –  на теплиці. З початку дії програми виплачено 452,9 млн гривень 115 суб’єктам господарювання. Зокрема, 359,7 млн гривень отримали 97 господарства на  розвиток  садівництва, ягідництва та виноградарства та 93,2 млн гривень – 18 підприємців на теплиці”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що повністю цього року виплатили гранти 83 господарствам на розвиток проєкту Свій сад і 14 господарствам – на розвиток проєкту Своя теплиця.

Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками Своя справа, Свій сад, Своя теплиця, Новий рівень.

“Гранти надаються у розмірі не більше 70 % вартості проєкту, але не більше 10 млн гривень. Заявник має профінансувати власними або кредитними коштами не менше 30% вартості проекту. Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів – від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць – не менше 14 осіб на один гектар”, – уточнюють у міністерстві.

Українці отримали мільярд гривень за програмою єВідновлення

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet