Рік без Руслани Писанки: архівні фото та найяскравіші ролі артистки

Сьогодні, 19 липня, рік, як не стало ведучої та акторки Руслани Писанки. Артистка померла у Німеччині на 57 році життя. Вона лікувалася від агресивної форми раку. Про сумну новину повідомив чоловік акторки, бізнесмен Ігор Ісаков.

Зірка телеекранів запамʼяталася багатьом акторським талантом і вмінням вживатися в будь-які образи. За характерну зовнішність акторці найчастіше давали унікальні ролі у фільмах і серіалах.

Gazeta.ua зібрала архівні фото та найяксравіші ролі артистки.

1995-го зіграла першу головну роль у фільмі “Москаль-чарівник”. Саме завдяки участі в цій стрічці акторка стала лауреаткою Державної премії України імені Олександра Довженка.

2001 року Писанка зіграла головну роль в історичному мінісеріалі “Чорна рада”. Ця робота принесла їй почесну нагороду Орден Святого Володимира.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оприлюднили архівні фото Руслани Писанки з “Танців із зірками”

Згодом знаменитість почала працювати телеведучою. А 2004-го знялася в мюзиклах. 2006 року Писанка взяла участь у “Танцях із зірками”. Акторка з партнером посіла третє місце.

У 2019 році Писанка зіграла роль артистки Ніжинського театру Алевтини Канатоходової у драмі “Кріпосна”. Це була її перша акторська роль у кіно після тривалої паузи.

2020 року зіграла головну роль у детективному телесеріалі “Філін”. Як стверджувала сама Писанка, за останні 20 років це була її перша велика роль у багатосерійній картині.

У Києві 21 серпня минулого року пройшло прощання з телеведучою та акторкою Русланою Писанкою. Церемонія проходила у Спасо-Преображенському соборі Православної церкви України. Провести в останню путь актрису прийшли її знайомі, близькі, друзі та містяни.

22 липня тіло Руслани кремували. А 2 серпня із нею попрощалися у німецькому місті Кайзерслаутерн. Після цього її чоловік продовжив оформлювати документи для повернення у Київ.

Прах актриси покоїться в усипальниці Спасо-Преображенського собору.