Як правильно та якісно продезінфікувати свій смартфон: інструкція
На екранах наших гаджетів постійно з’являється пил та бруд.
Забруднення не лише знижують яскравість, але й стають середовищем для розмноження бактерій. Деякі з них є мікроорганізмами, які здатні викликати захворювання.
“Поки ці мікроорганізми не потрапляють у отвори вашого тіла, все в порядку. Але більшість людей тримають свої телефони дуже близько до обличчя”, каже Карен Вейру Лін, доктор медичних наук, помічник декана факультету глобального здоров’я Медичної школи Рутгерса Роберта Вуда Джонсона.
Таким чином, дуже важливо тримати свої телефони максимально чистими.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим протирати екран гаджету, щоб він не пошкодився і не було розводів: корисні поради
Як продезінфікувати телефон?
Подібну процедуру необхідно проводити на вимкненому або заблокованому пристрої, щоб уникнути випадкових натискань, і щоб пил було краще видно на темній поверхні дисплея.
Використовуйте дезінфікуючі серветки без відбілювача, щоб не пошкодити дисплей.
“Не використовуйте жорсткі або лікарняні дезінфікуючі серветки”, каже Раджеєв Фернандо, доктор медичних наук, інфекціоніст із Саутгемптона.
Оскільки ви очищаєте лише невелику річ, вам не потрібна вся рідина, що міститься в цих серветках, тому краще вичавити трохи зайвої рідини. Це допоможе уникнути попадання крапель в щілини і виключення телефону. Протріть телефон серветкою.
Потім скористайтеся вологою тканиною з мікрофібри або тканиною без ворсу і знову протріть телефон.
Тепер телефон продезінфікований. Повторюйте цю процедуру кожні кілька днів, щоб виключити контакт з бактеріями.
Користувачі смартфонів встановлюють на свої гаджети шалену кількість програм, все тому, що зараз це зробити дуже просто. Відкриваєш магазин додатків, встановлюєш, пробуєш забуваєш. Так виглядає доля величезної кількості додатків.
Але видаляти програми також треба. Варто це робити, як мінімум, для того, щоб у пам’яті не бовталося всяке сміття, яке гальмує систему.