ЄС разом з Бельгією інвестують $1,6 млрд у компанію Imec, що займається розробкою мікросхем
Європейський Союз та регіональний фламандський уряд Бельгії спільно інвестують $1,6 млрд у бельгійську компанію Imec, яка займається технологіями виробництва мікросхем.
Про це пише Reuters.
Imec планує використати інвестиції для розширення свого випробувального центру в «чистій кімнаті» з найсучаснішим обладнанням.
«Ми знаємо, що отримаємо наші гроші назад, не тільки в євро, але й у вигляді суспільних дивідендів «, – заявив фламандський міністр-президент Ян Жамбон на спільній прес-конференції з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн і прем’єр-міністром Бельгії Александром де Кроо.
Фон дер Ляєн, яка відвідувала Imec, підкреслила позицію ЄС, що він повинен знизити ризики у своїх ланцюгах поставок чіпів.
Хоча фон дер Ляєн не торкнулася безпосередньо запланованих Китаєм обмежень на експорт стратегічних металів, які широко використовуються в напівпровідниковій промисловості, вона сказала, що ЄС повинен зменшити свою залежність «від занадто малої кількості постачальників зі Східної Азії».
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Apple уклала багатомільярдну угоду з Broadcom на вироблені в США чіпи.