росію вигнали з Міжнародної організації цивільної авіації – Зеленський відреагував
Повномасштабна війна росії проти України
агресорка більше не відіграє “провідну роль у галузі повітряного транспорту”
росію в понеділок, 3 жовтня, остаточно усунули від прийняття рішень у раді Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) – спеціалізованій установі ООН. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час відеозвернення.
“Не буде більше представників держави-терориста в керівному органі – раді Міжнародної організації цивільної авіації”, – зазначив президент.
“Державу, яка порушила стільки норм міжнародного права, не можна зберігати в будь-яких міжнародних організаціях як нібито нормального учасника. росії не місце у глобальній спільноті”, – додав він.
Країну-агресорку ще в суботу, 1 жовтня, не переобрали в керівну раду ІКАО – вона не набрала достатньо голосів, пише “НВ” з посиланням на Reuters. Як відомо, до ради входять представники 36 країн. росія разом із країнами “Великої сімки”, Китаєм, Бразилією та Австралією мала в раді крісло як “держава, що відіграє провідну роль у галузі повітряного транспорту”.
Читайте також: Чергова порція ядерного шантажу: рф вивела в Арктику субмарину з ядерними торпедами “Посейдон” – La Repubblica
Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.
Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.