Абрамович був задіяний при обміні полоненими – Bloomberg

Російський олігарх Роман Абрамович зустрічався з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бін Салманом в Ер-Ріяді в рамках переговорів щодо обміну полоненими між Україною та Росією

Після обміну, Абрамович привітав п’ятьох звільнених британців на борту приватного літака, який прямував до Саудівської Аравії з Росії, і вручив їм айфони, щоб вони могли зателефонувати рідним і сказати, що повертаються додому, повідомляє Bloomberg з посиланням на три джерела.

Пресслужба самого російського олігарха не відповіла на прохання про коментар щодо участі Абрамовича у посередництві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін не випадково провів обмін полоненими в день оголошення мобілізації ISW

На брифінгу за результатами обміну полоненими керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов не відповів на питання “Української правди” щодо участі Абрамовича в обміні полоненими.

“На жаль, я не можу прямо відповісти на ваші питання по одній простій причині: якщо я на даному етапі розкрию всі подробиці, всі комунікаційні лінії та особистості людей, з якими ми працюємо, які працюють на нас, наступні операції в нас можуть не вийти”, сказав Буданов.

21 вересня з російського полону повернули 215 осіб. 200 захисників України обміняли на Віктора Медведчука.

Також з російського полону звільнили 10 іноземних військових, що служили в лавах Збройних сил України. Вдалося повернути тих, кого “засудили” до смертної кари в так званій ДНР.

Серед звільнених п’ятеро командирів: Денис Прокопенко “Редіс”, Святослав Паламар “Калина”, Олег Хоменко, Сергій Волинський “Волина” й Денис Шлега.