Командир рашистів випадково розстріляв власних “елітних” підлеглих – джерело
Контрнаступ на півдні: ЗСУ визволяють Херсон
А воїни ЗСУ HIMARSнули командний пункт окупантів, які мали розслідувати “інцидент”
До того, як з’явилася інформаціія про початок контрнаступальних дій ЗСУ на Херсонщині, з окупантами стався показовий інцидент, який призвів до загибелі російських розвідників з елітного підрозділу. Про це повідомляє “24 канал” із посиланням на джерела в українських спецслужбах. Як зазначається, рашисти загинули від дружнього вогню, викликаного некомпенентністю їхнього ж командування.
Група російських розвідників згоріла у посадці внаслідок нищівного обстрілу своїми ж запалювальними снарядами, пише видання.
“Останні кілька місяців кремль масштабно перекидав в Україну новостворені підрозділи із завербованими добровольцями та тими, хто підписав короткострокові контракти заради заробітку. Такі батальйони не проходили навчань та злагодження перед відправленням на фронт, а молодший офіцерський склад там визначали ледве не жеребкуванням”, – повідомляється в матеріалі.
Через це багатьма ротами та взводами окупантів командують на місцях люди без бойового досвіду. Від рішень, прийнятих такими офіцерами, гинуть і довірений їм особовий склад, і солдати з інших підрозділів.
“Під час бойового виходу російської розвідгрупи командир одного з передових підрозділів отримав наказ зі штабу обстріляти позиції ЗСУ запалювальними снарядами. Офіцер передав координати артилерії, але зробив у них помилку, на яку йому вказали підлеглі. Тим не менш, артилерія ворога відпрацювала по тій точці, на яку вказав недосвідчений командир. Всі снаряди пішли у посадку, де переховувалися російські розвідники-спецпризначенці. Закінчилися пригоди еліти окупантського війська цілком логічно – потраплянням на концерт Кобзона”, – повідомляють автори матеріалу.
“Керівництво розвідників образилося на артилеристів та того, хто віддав помилковий наказ. Через це з Нової Каховки викликали штабних офіцерів, які б мали створити комісію та розслідувати інцидент. Однак від покарання недосвідченого командира раптово врятували бійці ЗСУ. У ніч перед виїздом на Херсонщину у місце, де перебували керівники ординського війська, прилетіли ракети GMLRS. Майже всі призначені для роботи у комісії загинули. Ті ж, кому пощастило вижити, миттєво забули про свої плани та зосередилися на власному виживанні”, – повідомляється у статті.
Наступного дня після того, як українські воїни HIMARSнули командний пункт окупантів, бойові дії на Херсонщині активізувалися. То ж розслідування інциденту з помилкою офіцера не буде. По-перше, російським загарбникам не до того, аби займатися подібними дрібницями під час контрнаступу України, а по-друге, розслідувачі закінчилися.
Читайте також: “Це був цирк”: співробітник МАГАТЕ розповів про поведінку росіян на ЗАЕС
Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.
Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.