Миколаївщина: вже майже сто людей надали дані про коригувальників вогню – Кім

Від 19 липня майже сто жителів Миколаївщини надали відомості щодо ворожих коригувальників вогню.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі національного телемарафону 21 липня, повідомляє «Українська правда».

«На сьогодні на ранок 96… Ми зараз фільтруємо, там дуже багато непрофільного написано, але є і дуже корисні дані, ми зараз їх вивчаємо та верифікуємо», – сказав він.

За словами голови ОВА, із такими зверненнями громадян працює відповідний аналітичний центр, а після систематизації та фільтрації інформація передається на відпрацювання до Служби безпеки України.

Оскільки інформація ще перевіряється, 100 доларів від Кіма ще ніхто не отримав. Також очільник області зазначив, що за їхніми даними, на тимчасово окупованих територіях російські загарбники платять зрадникам України по 1,5 тисячі гривень за «корисну»лд для них інформацію.

Раніше голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім анонсував, що обласний центр закриють на якись час для нейтралізації колаборантів та зрадників.

Містянам обіцяють повідомити завчасно, щоб люди могли закупити їжу, воду та мали змогу спланували свої дії.

Раніше Служба безпеки затримала жителів Миколаївської області, які працювали на ворога і коригували недавні обстріли по місту і області.

В Дніпрі співробітники СБУ затримали корегувальника вогню окупантів. Завданням для чоловіка було коригувати ракетні обстріли міста.

На Луганщині співробітники поліції затримали коригувальника вогню окупантів. 26-річний житель міста Сєверодонецьк за допомогою дрону коригував вогонь по рідному місту.