Німецький “Айнтрахт” у серії пенальті вирвав перемогу в шотландського “Рейнджерса” у фіналі Ліги Європи

Про це повідомляє сайт Союзу європейських футбольних асоціацій.

Основний і додатковий час матчу, який відбувся на стадіоні “Рамон Санчес-Пісхуан” в іспанській Севільї завершилися внічию – 1:1.

Рахунок у поєдинку на 57-й хвилині відкрив нігерійський форвард “Рейнджерс” Джо Арібо.

За 12 хвилин паритет у матчі встановив нападник “Айнтрахта” з Колумбії Рафаель Борре.

У серії пенальті точнішим був німецький клуб – 5:4, єдиний 11-метровий не забив півзахисник збірної Уельсу Аарон Ремсі.

Контекст:

“Айнтрахт” удруге в історії виграв єврокубок. У 1980 році за підсумками двох матчів команда здобула перемогу у фіналі Кубка УЄФА над німецькою “Боруссією” (Менхенгладбах) – 2:3 та 1:0.

У розіграші Ліги Європи УЄФА сезону 2021/22 “Айнтрахт” не програв жодного поєдинку. Отже, він повторив успіх англійського “Челсі” в сезоні 2018/19, а також торішній успіх іспанського “Вільярреала”, зазначено на сайті УЄФА.

У наступному сезоні “Айнтрахт” зіграє в Лізі чемпіонів, а також проведе поєдинок за Суперкубок УЄФА з переможцем фіналу Ліги чемпіонів між мадридським “Реалом” (Іспанія) та англійським “Ліверпулем”.