Росіяни знову обстріляли Сумщину зі своєї території

Військові агресора сьогодні вранці обстріляли Сумщину з території росії, випустивши понад 30 мін. Це чергова провокація, адже рашисти покинули Північ України на початку квітня.

Про це в Telegram повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

«Сьогодні з 10-ї ранку ворог з території РФ знову гатив по Сумщині. Понад 30 мінометних мін прилетіли на нашу територію, випущені з боку російського села Городище. В одному випадку ворог гатив по роздоріжжю між трьома селами Шосткинського району. Під час іншого обстрілу рашистів міни рвалися на околиці одного з цих сіл»

— Дмитро Живицький,
голова Сумської ОВА

Він додав, що захисники України під час обстрілів не постраждали.

На думку Дмитра Живицького, хаотичні обстріли з боку окупантів пов’язані з вибухами, які все частіше лунають у прикордонних містах росії.

Нагадаємо, росіяни не вперше обстрілюють територію Сумської області після виходу їхніх військ на початку квітня.

Так, 23 квітня агресор обстріляв зі своєї території Білопільську, Новослобідську і Путивльську громади на Сумщині.

14 квітня російські війська обстріляли прикордонні населені пункти Сумської області 120-мм мінами. А результаті атаки, були пошкоджені приватні будинки, один повністю знищений.

А 20 березня, що до виводу військ з Сумської області, російські окупанти вкотре обстріляли місто Тростянець. З важкої артилерії ударів було завдано по житлових будинках місцевих жителів. Внаслідок інциденту загинули троє осіб.