У кросівках за $1,1 тис. Коханка Путіна Кабаєва покрасувалася на фестивалі в Москві

Російську ексгімнастку й депутатку Держдуми РФ Аліну Кабаєву, яку вважають коханкою президента країни-агресорки Володимира Путіна, сфотографували на фестивалі художньої гімнастики. Захід відбувся в Москві.

Спортсменка тривалий час не з’являлася на публіці. Однак 21 квітня одна з тренерок поділилася фотографіями з нею в Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російського плавця дискваліфікували за підтримку Путіна та війни в Україні

Коханка російського диктатора обрала для фестивалю кросівки італійського бренду Brunello Cucinelli. Таке взуття можна придбати за $1130 в Росії.

16 березня Кабаєву хотіли депортувати зі Швейцарії, куди вона виїхала на початку війни в Україні. Активісти ініціювали збирання підписів під відповідною петицією на сайті change.org. Петиція набрала на той час уже понад 40 тис. підписів.

Автори петиції наголошують, що Кабаєва перебуває з дітьми Путіна у Швейцарії, де переховується від наслідків санкцій, і, можливо, вже набула громадянство. Водночас Кабаєва підтримує війну в Україні. Вона також була однією з ініціаторок законопроєкту, який унеможливив усиновлення тисяч російських сиріт іноземцями, коли була депутаткою російської Держдуми від пропутінської партії.