Окупанти погрожують перевізникам і змушують працювати на себе

Російські окупанти викрадають в Херсоні підприємців і під загрозою смерті змушують працювати на себе.

Про це повідомив голова правління КримSOS Денис Савченко.

Загарбники забирають вантажівки та інший транспорт. Приходять до керівників і власників місцевих логістичних компаній, у яких залишився відповідний автопарк.

“Людей шантажують, їм загрожують убивством і тортурами рідних. Примушують використовувати наявний транспорт і персонал для обслуговування рейсів до тимчасово окупованого Криму й Росії. Імовірно, саме в такий спосіб здійснюється вивіз локальних товарів і вкраденого, а також ввезення до Херсонської області російських товарів, що значно дорожчі та гіршої якості, у порівнянні з місцевими. У Криму представники окупаційних структур приходять до місцевих підприємців і змушують їх налагоджувати торгівлю з Херсоном. Якщо підприємці відмовляються, то їх залякують фізичною розправою та проблемами із бізнесом”, – вказав Савченко.

У Херсоні правоохоронці затримали депутата міськради політичної партії “Нам тут жити”. Йому повідомили про підозру в державній зраді. Чоловік налагоджував побут окупантів і здавав їм інформацію про українських захисників.