Ігор Суркіс: Починати у ці дні дискусію, хто яке місце посів у недограному чемпіонаті, абсолютно недоречно

“Починати у ці дні дискусію щодо того, хто яке місце посів у недограному чемпіонаті, абсолютно недоречно. А на тлі того, що кожного дня гинуть ні в чому невинні наші діти, матері, люди похилого віку, решта громадян, це взагалі виглядає, я б навіть сказав, як блюзнірство. Війна проти України, яку розпочали нелюди із сусідньої країни, буквально щохвилини приносить нові жертви та руйнування на нашій землі. У ці нелегкі дні кожен із нас робить усе, що може, заради захисту України та перемоги над підступним ворогом. Футбольний чемпіонат припинений і навряд чи буде змога його дограти в найближчому майбутньому. Клуби, які брали участь у чемпіонаті, тепер мають зовсім інші проблеми, серед яких місце у таблиці перерваного війною чемпіонату знаходиться чи не на останньому місці”, – сказав Суркіс.

Він додав, що водночас треба думати, як зберегти футбол під час війни, як допомогти військовим та біженцям.

“Тепер у нас у всіх єдина задача – зберегти Україну від знищення агресором. Саме про це наразі думає кожен із нас. А не про те, медалі якого ґатунку комусь дістануться. Скажу відверто: я навіть не уявляю, щоб нормальна, моральна людина раділа нагороді, визначеній у кабінетах чиновників чи шляхом опитування. Впевнений, що в нашій команді таких немає. Сподіваюся, що і в решті команд так само. Інша справа, що треба думати, як зберегти наш футбол під час війни, як допомогти захисникам нашої Батьківщини, численним біженцям та постраждалим від рашистської агресії. Ось цим ми займаємося щодня. А про незавершений чемпіонат будемо думати вже після війни. Усі разом – і клуби, і футбольні інституції в особі УАФ та прем’єр-ліги, і вболівальники, і журналісти”, – наголосив президент клубу.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

15 березня Суркіс розповів, що ФК “Динамо” (Київ) надає фінансову допомогу для придбання медикаментів, проведення операцій як постраждалим цивільним особам, так і військовослужбовцям.

“Зараз уся наша країна це герої! Ті, хто на передовій  показують приклад мужності та стійкості. Тисячі волонтерів рятують дітей та забезпечують тил, бізнес допомагає у фінансуванні армії та забезпеченні біженців. Мужність наших військових уже увійшла у світову історію, на керівництво України зараз рівняються лідери цивілізованих країн”, заявив президент клубу.