Суркіс прокоментував виїзд ФК “Динамо” за кордон

“Так, він діє з 1 квітня, і це не жарт. Ми звернулися з ініціативою проведення благодійних матчів із європейськими клубами, уся виручка від яких буде спрямована на боротьбу України з російським агресором. Є ймовірність, що в рамках цих матчів перед глядачами виступатимуть наші артисти, які зараз перебувають за кордоном. Зібрані кошти будуть відправлені до ЗСУ, на благодійні та волонтерські цілі кожної із приймаючих нас сторін”, – сказав він.

На запитання, чи скористається ФК можливістю продати когось зі своїх гравців до закриття трансферного вікна 7 квітня, Суркіс сказав: “Жоден український гравець не буде проданий у це трансферне вікно. Питання про переходи розглядатимуться не раніше літнього трансферного періоду. Більше того, ми й легіонерів – таких, як Вербич та Кендзера – відпустили лише на орендних правах”.

Президент клубу розповів, що пропонував ФК “Шахтар” зіграти однією командою.

“Ми й зараз із радістю запросимо на збір і на ці матчі П’ятова, Степаненка, Кривцова та інших… Потрібно показати, що ми єдині від Заходу до Сходу, від Києва до Донбасу. “Динамо” відкрито засуджує агресію, сам я проклинаю той день, коли на нашу землю ступила нога російських окупантів. Зараз нам потрібно зробити все, щоб зберегти наші клуби, наш чемпіонат, наш футбол”, – додав Суркіс.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

15 березня Суркіс розповів, що ФК “Динамо” (Київ) надає фінансову допомогу для придбання медикаментів, проведення операцій як постраждалим цивільним особам, так і військовослужбовцям.

Зараз уся наша країна – це герої! Ті, хто на передовій, показують приклад мужності та стійкості, тисячі волонтерів рятують дітей та забезпечують тил, бізнес допомагає у фінансуванні армії та забезпеченні біженців. Мужність наших військових уже увійшла у світову історію, на керівництво України зараз рівняються лідери цивілізованих країн“, заявив президент клубу.