Шольц і Путін поговорили: Кремль каже, що Україна висуває “нереалістичні пропозиції”

Канцлер Німеччини Олаф Шольц провів нову телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляє у п’ятницю прес-служба уряду Німеччини, констатує "Радіо Свобода".

«У п’ятницю вранці канцлер Олаф Шольц знову зателефонував президенту Росії Володимиру Путіну. Майже годинна розмова була присвячена війні, що триває в Україні, та зусиллям щодо її припинення. Канцлер закликав президента Росії до припинення вогню, покращення гуманітарної ситуації та прогресу в пошуку дипломатичного вирішення конфлікту якомога швидше», – йдеться в повідомленні німецького уряду.

Сайт Кремля підтверджує факт бесіди з ініціативи німецької сторони.

Керівництво держави-терориста (РФ) каже, що "київський режим прагне всіляко затягти переговорний процес, висуваючи нові нереалістичні пропозиції, проте російська сторона готова продовжити пошук вирішення у руслі своїх добре відомих принципових підходів" (цитата з повідомлення Кремля).

17 березня, виступаючи перед німецьким парламентом президент України Володимир Зеленський поклав на Німеччину частину відповідальності за напад Росії на Україну і загибель тисяч цивільних унаслідок російської агресії. Зеленський закликав Шольца взяти лідерську роль і допомогти зупинити вторгнення Росії.