Британія також ввела санкції проти Фрідмана й Авена

Уряд Великої Британії розширив санкційний список фізосіб та юросіб, щодо яких запроваджено обмежувальні заходи за вторгнення Росії в Україну. У санкційний список додано 350 нових осіб, пише "БізнесЦензор".

Зокрема, персональні санкції запроваджено проти російського мільярдера Міхаїла Фрідмана, який останні роки жив у Лондоні, а також його бізнес-партнерів Петра Авена та Германа Хана, керівника російського "1 каналу" Констанина Ернста, металургійного магната Алєксєя Мордашова, мільярдера Віктора Вексельберга, а також родин прессекретаря Путіна Дмітрія Пєскова та путінських олігархів Євгенія Прігожина та Бориса Ротенберга.

В санкційний список також потрапили міністр оборони РФ Сергій Шойгу та заступник голови Ради безпеки Росії Дмітрій Медведєв.

Санкції також запроваджено проти великої російської страхової компанії "Согаз" та кількох інших юросіб.

Євросоюз ввів санкції проти Фрідмана, Авена, а також десятків інших відомих росіян ще 28 лютого. Вони співвласниками "Альфа-банку".

Після запровадження санкцій щодо них в банку заявили, що Фрідман та Авен передадуть свої частки в "Альфа-Банку" резидентам України, яких заздалегідь погодить Національний банк.