США надають Україні ще $200 млн, у т.ч. на ППО

Президент США Джо Байден погодив виділення 200 млн дол на озброєння та іншу воєнну допомогу для України, йдеться в меморандумі на сайті Білого дому, інформує "Радіо Свобода".

Кошти бути використані для придбання зброї та інших засобів оборони, а також на військову освіту та навчання, повідомили в адміністрації президента США.

Президент США делегував державному секретарю Ентоні Блінкену повноваження щодо виділення коштів.

Нові кошти від США погоджено фактично одразу після того, як Конгрес США затвердив надання екстреної допомоги Україні у 13,6 млрд дол.

Держсекретар США Ентоні Блінкена повідомив, що виділені $200 млн допомоги США підуть на протитанкові та протиповітряні засоби для ЗСУ, пише Liga.net.

"Цей пакет міститиме подальшу оборонну допомогу, щоб допомогти Україні впоратися з бронетанковими, повітряними та іншими загрозами, з якими вона стикається", – сказано у заяві глави Держдепу.

Блінкен також висловив підтримку ЗСУ та всім громадянам України, які "з великою майстерністю, залізною волею та незмінною мужністю захищають свою країну", і наголосив, що США і далі надаватимуть нашій країні гуманітарну допомогу.