Зеленський: Маємо згоду між найбільшими фінансовими інституціями заради підтримки України

Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що є згода між найбільшими фінансовими інституціями заради підтримки України.

Про це він сказав у відеозверненні.

“Ми вже думаємо про майбутнє для всіх українців після війни, про те, як оживити наші міста, як відновити економіку. Я говорив з головою Світового банку Девідом Альпасом виконавчим директором МВФ Кристаліною Георгієвою.

Маємо згоду між найбільшими фінансовими інституціями заради підтримки України”, – сказав Зеленський.

Він додав, що вже є рішення про невідкладну допомогу і “про десятки мільярдів доларів на відбудову України після війни”.

“І це тільки перші рішення. Я підкреслюю – тільки перші”, – додав президент.

Нагадуємо:

Президент України Володимир Зеленський провів перемовини з виконавчим директором МВФ Кристаліною Георгієвою. Обговорили фінансову підтримку України.

Світовий банк готує для України пакет допомоги на 3 млрд дол на найближчі місяці, а наступного тижня МВФ ухвалить рішення щодо екстреного фінансування обсягом до 1,4 млрд дол.

Голова Національного банку України звернувся до представників Міжнародного валютного фонду з проханням надати додаткове фінансування за програмою екстреної підтримки фонду для його держав-членів.

Наразі в Україні триває віртуальна місія МВФ, яка мала б погодити третій перегляд програми. Залишок за поки що чинною програмою stand-by становить 2,2 млрд дол.

Економічна правда