Storytel призупинив свою діяльність в РФ

Стримінговий сервіс аудіокниг Storytel заявив, що призупиняє свою діяльність в РФ до подальшого повідомлення, включно із припиненням виробництва всього контенту та придбання нового контенту в РФ.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

“Storytel глибоко стурбований нинішньою війною в Україні та гуманітарною кризою, яку вона спричиняє. Тому Storytel призупинить свою діяльність в Росії до подальшого повідомлення, включаючи припинення виробництва всього контенту та придбання нового контенту в Росії.

Storytel разом з українським народом, який страждає від наслідків війни. Співробітники Storytel по всьому світу прагнуть допомагати важко хворим громадянам, і наразі ми координуємо низку ініціатив через нашу організацію в Польщі, яка має прямий кордон з Україною і безпосередньо піддається значним потокам біженців.

Storytel і надалі уважно стежитиме та оцінюватиме розвиток подій та підтримуватиме діалог з усіма зацікавленими сторонами”, – йдеться у заяві.

Західний бізнес наразі масово розриває зв’язки з РФ. Щодня нові й нові компанії повідомляють про вихід з російського ринку.

Читайте також: Назад в СРСР: що втратили “мирні” росіяни за сім днів війни, і це ще не кінець

Економічна правда