Травма Циганкова, вилучення і серія пенальті: "Динамо" насилу пройшло "Колос" у Кубку України (відео)

Травма Циганкова, вилучення і серія пенальті:
"Біло-сині" завдали всього один удар у площину воріт суперника в основний час.

Київське "Динамо" обіграло ковалівський "Колос" у серії пенальті в матчі 1/4 фіналу Кубка України. Основний і додатковий час зустрічі, що проходила в Києві на НСК "Олімпійський", завершилася з рахунком 0:0.

Дивно, але за 90 хвилин ігрового часу команди лише по одному разу пробили у площину воріт одна одної. Кияни свій удар і зовсім нанесли вже в компенсований арбітром час до другого тайму.

У першій половині гри головними подіями на полі стала травма Віктора Циганкова і потрапляння м'яча в руку Артему Бєсєдіну в карному майданчику "Динамо". Суддя після консультації з помічниками на VAR пенальті вирішив не призначати.

Після перерви можна відзначити вилучення головного тренера "Колоса" Руслана Костишина, який занадто бурхливо протестував проти одного з рішень рефері.

У додатковий час команди обмінялися ще по одному удару у площину воріт, які результативними так і не стали. Довелося з'ясовувати переможця в серії пенальті.

11-метрові удари краще виконали футболісти "Динамо" - 4:3.

4:3 - Олег Ільїн (повз ворота)

Першим півфіналістом Кубка України стала луганська "Зоря", яка обіграла з рахунком 2:1 рівненський "Верес".