Тріумф норвежців і завал на стрільбі українця: Чемпіонат світу з біатлону завершився чоловічим масстартом

На старт вийшов лише один представник нашої країни.

У неділю, 21 лютого, чоловічою гонкою з масовим стартом завершився чемпіонаті світу з біатлону у словенській Поклюці.

Україну у змаганнях представляв лише Артем Прима. Лише він серед наших біатлоністів заробив право стартувати в гонці за підсумками поточного чемпіонату.

Наш співвітчизник пройшов дистанцію в 15 км з п'ятьма промахами на чотирьох вогневих рубежах. До фінішу Артем приїхав 21-м.

Перемогу в гонці здобув норвежець Стурла Холм Легрейд, його співвітчизник Йоханнес Дале став другим, бронзову медаль завоював француз Кентен Фійон-Має.

Чемпіонат світу з біатлону. Результати чоловічого масстарту.