Баварія завдяки дублю Мюллєра розтоптала Шальке і закріпилась на вершині Бундесліги - Футбол 24

В рамках недільної програми 18-го туру Бундесліги Шальке у рідних стінах розгромно поступився Баварії. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Німеччини 2020/21, 18-й тур

Хоффенхайм - Кельн - початок о 19:00

Недільну програму у Бундеслізі відкривав поєдинок Шальке - Баварія. На 33-й хвилині мюнхенці вирвались уперед - Кімміх майстерно навісив у карний майданчик, а Мюллєр головою замкнув. Гельзенкірхенці намагались нав'язувати боротьбу, однак у першому таймі нічого створити не змогли.

Герта офіційно звільнила Лаббадію

Після перерви перевагу гостей збільшив Лєвандовскі. Після цього небезпечних моментів не було аж до 88-ї хвилини, коли Мюллєр вдруге головою замкнув подачу Кімміха. Захист гельзенкірхенців остаточно посипався і під завісу зустрічі ще один поклав Алаба. Зрештою, фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу Баварії - 0:4.