Лестер покарав зухвалий Брентфорд, Бернлі розгромив Фулхем: Кубок Англії, 1/16 фіналу - Футбол 24

Лестер покарав зухвалий Брентфорд, Бернлі розгромив Фулхем: Кубок Англії, 1/16 фіналу  - Футбол 24
Голи: Бех Соренсен, 6 - Ундер, 46, Тілеманс, 51 (пен.), Меддісон, 71

Брентфорд вкотре намагався довести, що для нього не існує авторитетів. Представник Чемпіоншипу шокував грізний Лестер вже на 6 хвилині і навіть зміг втримати перевагу до перерви.

Челсі здолав Лутон в Кубку Англії завдяки хет-трику Абрахама - Кепа фейлить і рятує, фіаско Вернера

Щоправда, на більше "бджіл" не вистачило. Через кілька секунд після виходу з роздягалень Дженгіза Ундера забули у карному майданчику, і турок зрівняв рахунок. Незабаром Лестер отримав право на пенальті, який чітко реалізував Тілеманс. Крапку поставив Джеймс Меддісон - хавбек "лисів" відзначився у третьому матчі поспіль.

Фулхем чітко показав, що йому зараз не до Кубка Англії. Скотт Паркер випустив напіврезервний склад, який вдома без шансів поступився Бернлі. Натомість "Кларетові" здолали Ліверпуль, а тепер закріпили успішний тиждень скальпом лондонців. Героєм поєдинку став Джей Родрігес, який забивав Родаку в кожному з таймів. Під завісу матчу вперед побіг і центрбек гостей Кевін Лонг - 0:3.