ПСЖ переграв Марсель, здобувши восьмий підряд Суперкубок Франції: відео - Спорт 24

У середу, 13 січня, Марсель у фіналі Суперкубка Франції зіграв проти ПСЖ. Парижани здобули перемогу та перший трофей під керівництвом Маурісіо Почеттіно.

Матч відбувся під проливним дощем, що значно ускладнювало гру для футболістів. Ікарді міг відкривати рахунок після подачі з кутового. Але м'яч після удару головою пролетів поруч зі стійкою, пише 24 канал.

Варте уваги Найдорожчий клуб - Реал, гравець - Мбаппе: результати аудиторського дослідження KPMG

Позиційна атака ПСЖ завершилась потужним ударом з дальньої відстані - вище воріт. Марсель теж не відсиджувався в обороні. Наприкінці першого тайму парижанам таки вдалось відкрити рахунок. Ікарді знову опинився у схожій ситуації, але цього разу його удар головою став результативним. Спершу голкіпер потягнув удар, але відбив поруч із собою, м'яч відразу підхопив Ікарді та вже спрямував м'яч у сітку - 1:0.

На перерву команди пішли за мінімального рахунку на користь ПСЖ. Після відпочинку Марсель стрімко побігли в атаку. Капітан гостей Товен включив режим Усейна Болта та пробіг флангом прямо у штрафний майданчик суперника. На заваді голу став лише воротар Навас, який відбив удар з гострого кута на кутовий.

Ікарді неймовірним чином опинився вільний на частині поля суперника. Партнер по команді відразу побачив нападника без опікуна та прокинув м'яч на хід форварду. Ікарді стрімко увірвався у штрафний суперника, але голкіпер пішов у ноги гравця ПСЖ. Арбітр звернувся за допомогою до ВАР. Після перегляду відеоповтору суддя призначив пенальті. До позначки підійшов Неймар, бразилець холоднокровно розвів голкіпера та м'яч у різні кути - 2:0 комфортний рахунок для парижан.

Вже за 4 хвилини гості скоротили рахунок. Товен прострілив у воротарський майданчик, адресатом цього пасу став Пайє та в один дотик перевів м'яч у сітку володінь ПСЖ - 2:1.

Цей результативний удар став останнім у зустрічі. ПСЖ взяло восьмий Суперкубок Франції поспіль. Для Маурісіо Почеттіно цей трофей став першим у керма парижан. Цікаво, що керманич очолив клуб лише 2 січня 2021-го року.