"Атлетіко" переміг "Севілью" в перенесеному матчі та відірвався на вершині Ла Ліги (відео)

Команда Дієго Сімеоне має плюс 4 очки від "Реала" і дві гри в запасі.

Мадридський "Атлетіко" продовжує впевнено крокувати до чемпіонського титулу в Іспанії. У перенесеному домашньому матчі 1-го туру Ла Ліги команда Дієго Сімеоне впевнено здолала "Севілью" - 2:0.

"Матрацники" провели по голу в кожному з таймів. На 17-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив Анхель Корреа, а на 76-й перевагу господарів поля закріпив Сауль Нігес.

Як писав ТСН Проспорт, 13-17 січня відбудеться розіграш Суперкубка Іспанії-2021. Володар трофею визначиться у форматі мінітурніру за участю чотирьох команд: Реал", "Барселона" (перші дві команди Ла Ліги-2019/20), "Атлетик" і "Реал Сосьєдад" (фіналісти Кубка Іспанії-2019/20).