Курйоз в Італії: під час матчу тренер вискочив на поле і зірвав атаку суперника (відео)

Арбітр одразу покарав порушника червоною карткою.

Незвичайний інцидент стався в матчі італійської Серії C між "Катанією" та "Вібонезе". На 92-й хвилині зустрічі, коли господарі вели в рахунку 2:1, їхній головний тренер вирішив втрутитися у гру.

Керманич "Катанії" Джузеппе Рафаелі побачив, як у футболіста його команди у підкаті відібрали м'яч, та миттєво вийшов на поле і вибив ігровий знаряд з-під ніг у суперника.

Головний арбітр жодної секунди не вагався і показав тренеру пряму червону картку. Після матчу керманич виправдався, що нібито почув свисток судді в моменті з підкатом, тому він думав, що матч перерваний.

На відео видно, як після вилучення тренер ще раз штовхнув м'яч подалі, щоб виграти ще декілька секунд для своєї команди.

У підсумку підопічні Рафаелі втримали рахунок 2:1, але в наступному поєдинку вже будуть без тренера, який відбуватиме дискваліфікацію.