Сассуоло в божевільному матчі з сімома голами перестріляв Болонью - Футбол 24

Голи: Соріано, 10, Сванберг, 39, Орсоліні, 60, Тамеясу, 77 (автогол) - Берарді, 18, Джурічіч, 64, Капуто, 70

Спеція - Фіорентина - початок о 16:00

Торіно - Кальярі - початок о 16:00

Удінезе - Парма - початок о 19:00

Рома - Беневенто - початок о 21:45

Болонья у рідних стінах зустрічалась із Сассуоло. Господарі відкрили рахунок на 10-й хвилині. Орсоліні віддав чудову розрізну у вільну зону, куди від захисників відірвався Паласіо - ідеальна скидка під удар на Соріано і у голкіпера практично не було шансів. Трохи згодом, неочікуваним для голкіпера ударом з дальньої дистанції зрівняв Берарді. Під завісу тайму підопічні Сініші Міхайловіча розіграли блискучу комбінацію у швидкий пас, яка завершилась ударом Сванберга повз голкіпера - 2:1.

"Я був голодний і відразу показав це": Ібрагімовіч - про свою феєрію у дербі проти Інтера

У другому таймі Орсоліні збільшив первагу, але гравців Сассуоло це тільки розлютило і всього за десять хвилин вони зрівняли. Спочатку Джурічіч холоднокровно вирішив вихід віч-на-віч, а потім Капуто, під час розіграшу кутового, головою поклав ще один. На 77-й простріл у штрафний майданчик собі у ворота зрізав Тамеясу і гості вийшли уперед. Цей гол став останнім у зустрічі.