Ейбар у рідних стінах розписав нічию з Осасуною - Футбол 24

Вилучення: Монкайола, 89 (Осасуна, друга жовта)

Вільяреал - Валенсія - початок о 17:00

Алавес - Ельче - початок о 19:30

Уеска - Вальядолід - початок о 19:30

Бетіс - Реал Сосьєдад - початок о 22:00

Недільню відкривав максимально прохідний поєдинок між Ейбаром та Осасуною. Знайти в ньому щось цікаве не зміг жоден журналіст чи статистично-аналітичний портал, та і сама гра не тішила. З цікавих моментів - жовта картка Атієнси вже на 1-й хвилині, травма Кальєрі в середині першого тайму та низка небезпечних ударів Муту під поперечку. Взагалі, із його флангу прилетіла більшість гострих епізодів.

Зозуля відзначився першим голом у сезоні - Альбасете розгромно переміг у битві аутсайдерів і покинув зону вильоту

Загалом, Ейбар був значно гострішим (5:2 за ударами в площину, 12:6 за обіграшами на дриблінгу), але голів команди так і не забили. Піднятися у першу десятку в турнірній таблиці у поточному турі їм не судилося.