Дивовижний порятунок партії волейболистами Епіцентру-Подоляни в Харкові

Сьогодні були зіграні ще чотири матчі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. І особняком з них відрізняється гра в харківському спортивному комплексі "Локомотив", в якій місцева "Юракадемія" зустрічалася з лідерами чемпіонату волейболистами "Епіцентру-Подоляни" з Городка.

Перші дві партії пройшли більш-менш спокійно з невеликою перевагою гостей і завершилися на їх користь 18:25 і 20:25. А ось те, що відбулося в кінцівці третього сету вимагає докладного опису, адже в матчах на високому рівні зустрічається вкрай рідко. Справа в тому, що по ходу партії харків'яни зуміли знайти свою гру і не тільки дали справжній бій лідерам, а й пішли в рахунку далеко вперед, аж до 24:15. Тобто їм залишалося взяти всього лише одне очко, щоб виграти партію. Однак гості були зовсім іншої думки. В наступному розіграші на подачу у них встав Дмитро Сухінін і далі сталося просто неймовірне. Волейболісти "Епіцентру-Подоляни" взяли 10 (!) очок поспіль і виграли партію 24:26. У переможців, крім Сухініна, вдало зіграв Володимир Сидоренко, який набрав 10 очок.

Тут же у Харкові ще одна місцева команда "Локомотив" також з рахунком 0:3 поступилася вінницькому "Серце Поділля". У гостей відзначилися Сергій Кушнір (13 очок), Богдан Мазенко і Олександр Титаренко - по 10 очок.

Щодо матчів в Чернігові, то місцевий "Буревісник-ШВСМ" несподівано обіграв недавнього лідера турніру ВК "МХП-Вінниця" 3:1. У переможців варто відзначити Дмитра Шаповала і Павла Камінського, які набрали по 17 очок, ще 14 очок в активі Олександра Лук'янця. У тих, хто програв, 15 очок заробив Данило Уривкін. У ще одному поєдинку житомирський "Житичі-ПНУ" без особливих проблем впорався з ВСК "МХП-Вінниця" 3:0. Тут у перших 15 очок набрав Ален Дідович і 12 - Віталій Бондар.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки

Суперліга. 2 тур. 17 жовтня

Харків

"Локомотив-збірна Харківської області-1" - "Серце Поділля" (Вінниця)

0:3 (18:25, 20:25, 16:25)

"Збірна Харківської області-Юракадемія" - "Епіцентр-Подоляни" (Городок)

0:3 (18:25, 20:25, 24:26)

Чернігів

"Житичі-ПНУ" - ВСК "МХП-Вінниця"

3:0 (25:14, 25:22, 25:18)

"Буревісник-ШВСМ" (Чернігів) - ВК "МХП-Вінниця"

3:1 (16:25 25:22, 28:26, 25:20)

Турнірне становище в турнірній таблиці чоловічої Суперліги таке:

1. "Епіцентр-Подоляни" 4 матчі, 4 перемоги, 0 поразок, 11 очок, співвідношення партій 12 - 2

10. "Локомотив-збірна Харківської області-1" 4, 0, 4, 0, 1 - 12

Завершиться тур завтра в неділю матчем у Львові місцевого "Баркома-Кажани" з командою "Покуття-Прибилів" (Івано-Франківська область).