Ференцварош - Динамо З: Ребров втрачає капітана на 25 хвилині - 2 швидкі голи в матчі ЛЧ, скандальний суддя знову чудить - Футбол 24

Стадіон Групама Арена, один поєдинок без глядачів, який вирішує долю путівки у плей-офф. Матч, як і онлайн-трансляція Ференцварош - Динамо Загреб на "Футбол 24", стартував о 20:00. У минулому сезоні хорвати не пустили команду Реброва у груповий етап ЛЧ. Після виїзної нічиєї трапився домашній погром. Зараз "фраді" налаштовані помститися. Підопічні українського тренера не програли жодного з 5 офіційних матчів нового сезону (4 перемоги). Чемпіони Хорватії виграли усі свої 4 поєдинки в домашній лізі, а ось румунський Клуж пройшли лише по пенальті. Якщо чемпіон Угорщини зможе пройти у плей-офф, далі його чекає переможець пари Карабах/Мольде.

Ференцварош - Динамо З: онлайн-трансляція матчу ЛЧ, в якому Ребров та інші українці б'ються за плей-офф

Різкий старт від обох команд. Норвезький суданець Нгуен на швидкості пройшов захисника і подав з лінії лицьової, а капітан угорців Ловренчіч замкнув ударом у дотик. Йшла 76 секунда. Ідеальний старт для команди Реброва, яка полюбляє виставляти автобуси проти сильніших суперників. Однак вже за наступні 7 хвилин загребі створили дві класні нагоди. Стіночка у штрафному та обвідний удар з розстрільної дистанції - улюбленець сина Реброва Дібуш рятує раз за разом. А тут вже допомагає німецька бригада арбітрів на чолі з Тобіасом Штілером, який вигадував пенальті у ворота Шахтаря в ЛЧ. Схоже, що чистий гол Динамо скасували судді через фантомний офсайд.

Хорвати закономірно зрівняли. Надто багато помилок в захисті Ференцвароша. Зокрема, на стандартах. Після подачі кутового Ловренчіч випустив свого гравця, а Гояк не без допомоги суперника Узуні підправив снаряд у ворота. Відразу після цього вже на 25 хвилині Ребров зняв свого капітана. Схоже, що через пошкодження.