У “Слузі народу” назвали дату і місце проведення виїзного засідання з Зеленським

Фракція “Слуга народу” проведе виїзне засідання за участю президента Володимира Зеленського та представників всіх гілок влади в Трускавці – 1-2 жовтня. Про це повідомила прес-служба фракції в Telegram.

Відзначається, що нарада відбудеться в курортному комплексі Rixos-Prykarpattya.

“1-2 жовтня в Трускавці пройде виїзне засідання фракції “Слуга народу”. Місце проведення: Rixos Prykarpattya”, – йдеться в повідомленні.

В готелі буде працювати медіацентр для журналістів, в якому заплановані брифінги керівництва і представників фракції, а також запрошених гостей. Підкреслюється, що детальна програма засідання буде опублікована пізніше.

При цьому тариф на проживання при одномісному розміщенні в готелі Rixos Prykarpattya на добу коливається від 2840 до 21900 гривень, при двомісному – від 3440 гривень – до 21 900 гривень.

За даними ZN.UA на виїзному засіданні обговорюватимуть кадрові ротації – заміну спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, чотирьох міністрів і кількох глав парламентських комітетів. Точно втратять свої портфелі глава комітету з питань освіти науки і інновацій Сергій Бабак, а також глава комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха – вони з орбіти Разумкова.

За словами нашого джерела в ВРУ, вже очевидно, що найсерйозніші перестановки очікуються в бюджетному комітеті (глава – Юрій Аристов), а також в комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (голова – Андрій Клочко).

Що стосується заміни міністрів, то очікувано своїх посад можуть позбутися глава Мінсоцполітики Марина Лазебна, глава Міноборони Андрій Таран, віце-прем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський і, як стверджує джерело в керівництві президентської фракції – глава Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський.

Варто відзначити, що на нараду до президента запросили представників усіх гілок влади, глав ОГП і СБУ. Однак голові ВРУ Дмитру Разумкову запрошення не надходило.

Про те, як президент України зазвичай вирішує кадрові питання читайте в тексті Інни Ведернікової «Згідно із законом прайду. Як Зеленський вирішує кадрове питання».