Закон про олігархів та інструмент РНБО потрібен винятково для зачистки еліт – Денисенко (Відео)

Вадим Денисенко

Денисенко зазначив, що зараз Зеленський набуває повноважень, яких не мав жоден президент України

Виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко у програмі “Час Ч” прокоментував закон про олігархів. Він зазначив, що зараз Зеленський набуває повноважень, яких, напевне, не мав жоден президент України. Про це повідомляє “5 канал”. 

“Зараз Зеленський набуває повноважень, яких, напевне, не мав жоден президент України. Навіть Кучма в період його найбільшого розквіту. В деяких моментах це навіть більше ніж Янукович. Тому що, узурпація, вона не тільки в питанні законодавства. Вона в питанні контролю над усіма процесами в державі. Тому, в даному випадку, ми дійсно можемо говорити, що є певні ознаки цього. Але станом на зараз ми повинні розуміти, що закон про олігархів та інструмент РНБО потрібен виключно для одного – для зачистки еліт”, – наголосив Вадим Денисенко.

Виконавчий директор Українського інституту майбутнього розповів, що зараз у Зеленського з’явився весь інструментарій, для того щоб це зробити. 

“Це використовується виключно для одного – вивести з політичного поля 500-600, може тисячу активних політичних гравців. І власне кажучи, от зараз, весь інструментарій, для того щоб це зробити у Зеленського з’явився”, – зазначив Виконавчий директор Українського інституту майбутнього.

Він сказав, що є три варіанти розвитку подій. 

“Є три варіанти розвитку подій. Перший – будуть введені санкції проти 500-600 людей. Другий варіант – перед нами будуть грати серіал і раз на два-три тижні давати список нових 20-50-ти імен. Третій варіант – не відбудеться нічого”, – розповів Денисенко. 

“Інструментарій є унікальним. Для Європи так точно. І я думаю, що мало де, навіть у таких країнах як африканські існують подібні інструментарії, юридично прописані парламентом. Які б дозволяли будь-яку людину виводити з політичного та економічного життя країни на законних підставах”, – підсумував він.

Як повідомляв 5.UA, нещодавно, голова Венеціанської комісії попросив Зеленського вислати текст “антиолігархічного” закону.