Фото: у Харкові нелегали підробляли кур’єрами замість навчання у вишах

У Харкові правоохоронці під час операції «Мігрант» викрили п’ятьох нелегалів. Вони працювали кур’єрами замість навчання у закладах вищої освіти.

Поліцейські встановили п’ять осіб, з яких троє – громадяни Узбекистану, громадянин Марокко та громадянин Єгипту, які приїхали в Україну для навчання, повідомляє поліція Харківської області.

«Замість занять зазначені іноземці працювали кур’єрами у службах доставки їжі. Відповідних дозволів на працевлаштування ніхто з них не мав», – зазначили в поліції.

На нелегалів склали протоколи за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто порушення іноземцями правил перебування в Україні.

Нагадаємо, у Львові правоохоронці виявили іноземця, який «оселився» в одному з торгово-розважальних центрів міста. Напередодні його депортували з країни, але він проігнорував цю вимогу.

Також співробітники СБУ виявили в одному з київських хостелів 12 громадян Білорусі. З них двоє перетнули кордон України нелегально.

А українські прикордонники затримали двох громадян Лівану, які намагались переправитися до Польщі через річку Західний Буг. Однак порушникам завадила сигнальна міна, яку ті зачепили на підході до води, а потім течія, яка віднесла їх на український берег.

загрузка…