В окупованому Росією Криму у парку левів «Тайган» тигр відкусив однорічній дитині палець

У парку коментувати подію відмовилися.

В окупованому Росією Криму у парку левів «Тайган» тигр відкусив однорічній дитині палець. Про це повідомляють окупаційні ЗМІ та телеграм-канали. Так, як пише «Крим Оперативний», очевидці розповіли, що батьки піднесли дитину до клітки і запропонували погодувати тигра м’ясом. Нібито, коли хижак взяв їжу, разом із м’ясом він відкусив і палець хлопчика.

Натомість 22-річна матір хлопчика стверджує, що перед кліткою не було загородження, а тигр стрибнув згори і потягнув дитину до себе. Також вона розповіла, що в парку на момент події не було медпрацівників.

За даними Shot_shot, наразі дитина у лікарні – після операції він при тямі, почувається нормально. Своєю чергою поліція порадила матері не подавати заяву, оскільки провини парку у тому, що трапилося, немає.

Читайте також:

В Одеській області в Чорноморську семикласник потрапив до реанімації після укусу кліща, дитину паралізувало. Хлопчик залишається у важкому стані.

В Івано-Франківській області троє дітей постраждали внаслідок укусу змій.

Влітку на озері Редькіне (Міністерське озеро) в Оболонському районі Києва помітили водяного скорпіона. Його укус схожий на бджолиний, але больові відчуття менш інтенсивні.

загрузка…