Південна Корея може заборонити їсти м’ясо собак


Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив, що уряд повинен розглянути можливість заборони на поїдання м’яса собак, пише агентство Yonhap, на яке посилається Forbes.


«Можливо, вже настав час розумно розглянути питання про заборону споживання м’яса собак?» – сказав Мун в ході бесіди з прем’єр-міністром Кім Бу Гемом.


Президент зробив цю заяву, коли прем’єр-міністр поінформував його про плани уряду щодо покращення системи догляду за покинутими тваринами, уточнює Пак Кен Мі.


У Південній Кореї все ще функціонують собачі ферми, де деякі породи вирощують для їжі, зазначає Yonhap. Вона залишається однією з кількох країн світу, де їдять собаче м’ясо, і стикається з критикою з боку інших держав в тому числі через  жорстокі методи вбивства тварин, пише Bloomberg.


При цьому за останні кілька років споживання собачого м’яса серед жителів Південної Кореї різко знизилося. Молоді жителі стали більше заводити собак і кішок і ставитися до них, як до членів родини, пише агентство. Сам президент теж відомий як любитель тварин: на території його резиденції живуть кілька собак, пише Yonhap.


Зараз у Південній Кореї діє закон про захист тварин, спрямований здебільшого на запобігання жорстокого вбивства собак і кішок, але не на споживання м’яса собак, пояснює агентство.


Раніше влада Китаю виключила собак зі списку худоби, дозволеної до розведення для споживання, пославшись на «прогрес людської цивілізації».