«Пластик та треш»: постпред України при ООН прокоментував виступ глави МЗС РФ на Генасамблеї

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця охарактеризував виступ міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова на Генасамблеї ООН як «пластик і треш». Глава російського відомства розкритикував країни Заходу за нібито встановлені ними правила в міжнародних відносинах і недотримання міжнародного права.

Про це Сергій Кислиця написав в Facebook.

«Російська делегація наплювала на встановлені головою Генасамблеї правила за кількістю членів делегації в залі під час виступу і демонстративно прийшла на засідання «потужною» шісткою».

«Якби не зашкалювання цинізму і святотатства, то варто було б вивчати, розбирати на тези всю цю купу думок представника Путіна в ООН, але це реально все пластик і треш, якщо дивитися на цей виступ через оптику міжнародного права», – зазначив Сергій Кислиця.

Під час виступу Сергій Лавров також згадав про окупацію Криму, яку назвав «возз’єднанням» з Росією.

Раніше президент України звернув увагу на те, що ООН вже тривалий час критикують. Володимир Зеленський порівняв організацію з «супергероєм на пенсії».

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що ООН потрібно змінити. Головним аргументом до майбутнього реформування міністр називає те, що організація ігнорує питання російської окупації Криму.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба пояснив, чому риторика України на нинішній сесії Генасамблеї ООН стала жорсткішою.

загрузка…