“Ідеальний час для мандрівок”: чим здивує погода на вихідних та де чекати дощу

Літо

Погода в Україні

У Києві 24-25 липня очікується сонячна суха погода з температурою повітря +25°C…+27°C

Вихідними Україна знову буде в гостях в антициклону. Тож 24-25 липня практично повсюди очікується +23°C…+28°C. Про це пише синоптик Наталка Діденко у Facebook.

У неділю на півдні десь може підскочити до +30°C. Субота-неділя подарують багато сонця, опади малоймовірні.

Дощі можливі хіба що в Карпатах і зачеплять північні райони Сумщини та Чернігівщини.

У Києві 24-25 липня очікується сонячна суха погода з температурою повітря +25°C…+27°C.

“Ці найближчі вихідні – ідеальний час для рідних мандрівок. Не витрачайте його на одноманітні прісні “олінклюзиви”, поїдьте в Батурин, Качанівку, Софіївку, Асканію-Нову, Аккерман, Боярку, Богуслав, Славське, хутір “Надія”, Суботів, заплануйте наші неймовірні ландшафтні парки на відвідування… Сміливо вибирайтеся вихідними з дому: неймовірно розкішна буде погода і пейзажі навкруги”, – пише синоптик.

Як інформував раніше 5.UA, через діяльність людини найближчими роками клімат Землі повернеться на 3 мільйони років назад. Науковці пов’язують це з рівнем вуглекислого газу.

Окрім того, якщо людство не докладе більше зусиль для боротьби зі зміною клімату, уже до 2100 року можуть повністю зникнути білі ведмеді, які зараз живуть в екстремальних умовах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!