Байден проводить зустріч з керівниками найбільших компаній щодо обов’язкової вакцинації

Байден проводить зустріч з керівниками найбільших компаній щодо обов’язкової вакцинаціїБайден проводить зустріч з керівниками найбільших компаній щодо обов’язкової вакцинації
Twitter President Biden @POTUS


Президент США Джо Байден в середу проводить зустріч з провідними представниками бізнесу та керівниками компаній, намагаючись переконати їх ввести обов’язкову вакцинацію для співробітників на тлі різкого зростання захворюваності COVID-19 серед невакцинованої частини населення, пише Голос Америки.


Серед запрошених – керівництво Walt Disney, Microsoft, Walgreens та ін. Також запрошено Джоша Болтена – президента бізнес-асоціації Business Roundtable. Компанії, що входять в цю асоціацію, налічують загалом 20 млн співробітників. Організація підтримала указ Байдена про обов’язкову вакцинацію.


Минулого тижня Байден підписав указ про обов’язкову вакцинацію федеральних службовців, медперсоналу і співробітників компаній-підрядників федеральних відомств. Крім того, в компаніях, в яких працює понад 100 співробітників, всі працівники повинні пройти вакцинацію або здавати тест на COVID-19 щотижня. Це рішення викликало обурення багатьох республіканців та інших супротивників обов’язкової вакцинації.


Опитування показують, що більшість американців підтримують введення обов’язкової вакцинації.


У вівторок президент сказав журналістам, що спостерігає «загалом позитивне ставлення» до обов’язкової вакцинації, але при цьому визнав, що завжди буде невеликий відсоток людей, які відмовляться від щеплення.


Як заявив представник адміністрації, в Білому домі сподіваються, що зустріч в середу послужить «об’єднуючим закликом», який переконає більшу кількість підприємств по всій країні вжити аналогічних заходів.


Байден збирається обговорити з топ-менеджерами, як йде вакцинація співробітників їх компаній і наскільки підвищилася частка вакцинованих з введенням нових вимог.


Багато великих компаній раніше самостійно ввели обов’язкову вакцинацію співробітників, серед них Walmart, Disney, Microsoft, Google, банки Goldman Sachs, Morgan Stanley і Citigroup.


Нагадаємо, в США за проїзд без маски у транспорті загрожує штраф до $3000.