ЦВК Німеччини напередодні виборів атакували хакери

Сервер глави Федеральної виборчої комісії Георга Тіля було обрушено хакерами за допомогою DDoS-атаки.

Як повідомляє BusinessInsider, кібератака відбулася в кінці серпня, через неї тимчасово сервер вийшов з ладу, через що сайт bundeswahlleiter.de, де міститься інформація про вибори і публікуються офіційні результати голосування, був недоступний.

Прес-служба ЦВК підтвердила факт хакерської атаки. «В кінці серпня сайт глави Федеральної виборчої комісії був доступний тільки протягом декількох хвилин через порушення. Проблема аналізується і триває розробка відповідних технічних концепцій», – відзначили в прес-службі. При цьому там додали, що вся інформація про вибори буде доступна громадськості. Основні IT-системи не були порушені.

Нагадаємо, вибори до Бундестагу відбудуться 26 вересня.

Раніше високопоставлений представник партії ХДС канцлера Німеччини Ангели Меркель заявила про масові кібератаки на її сайт. Вони були зроблені з російських IP-адрес, повідомила постраждала в twitter.

Російських хакерів звинувачували в нападі на американські мережі під час виборів в США. А в ЄС пригрозили санкціями державам, які будуть нападати на європейські мережі. Це сталося після атак росіян на передвиборчий штаб кандидата в президенти Франції Макрона.

загрузка…