В Україні заборгованість по зарплатах медиків, але гроші направляються на забрендовані Зеленським програми – журналіст (Відео)

Сергій Висоцький

Коронавірус та карантин

Сергій Висоцький запропонував, як навернути бюджетні кошти на медицину

В Україні дуже швидко виділяються гроші на речі, які забрендовані іменем президента. Тому журналіст Сергій Висоцький запропонував зробити пункти вакцинації імені Зеленського, а саму кампанію – “Велика вакцинація” і можливо тоді з бюджету краще фінансуватимуть медицину, оскільки наразі галузь страждає від недофінансування, а лікарі по три місяці не отримують зарплати.

“Заборгованість за цей рік по виплатах для військовослужбовців сягає 1,5 млрд, у нас великі борги щодо замовлень техніки. Ми бачимо, як ці проблеми накопичуються і водночас ВР залюбки виділяє гроші під президентський університет. Навіщо він потрібен? Це інше питання. От на такі речі, які забрендовані прізвище президента у нас гроші виділяються миттєво. То може так забрендувати всі пункти вакцинації”, – наголосив Сергій Висоцький.

На його думку, зараз потрібно було б уникнути великого локдауну, бо це просто доб’є людей: малий бізнес, сферу послуг, люди почнуть ще втрачати роботу.

“Щоб цього не допустити, треба було або вакцинувати усіх, або влити кошти замість великого будівництва імені Зеленського, щоб посилити і розширити надання медичної допомоги, це ті самі ковід-відділення, це відділення реанімацій. Тому що, якщо люди не хочуть вакцинуватися, вони все одно будуть хворіти  і для того, щоб не вводити локдауни нам треба бути готовими, щоб медична система справилась”, – переконує журналіст.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні в понеділок, 13 вересня, встановив нові карантинні норми.  

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.