Чому люди не вакцинуються: В’ятрович назвав одну з основних причин (Відео)

В'ятрович

Коронавірус та карантин

Він нагадав, що дійсно сьогодні є відкритий доступ усіх громадян до вакцин, але у першій половині літа такого доступу не було

Однією з головних причин низької вакцинації населення від коронавірусу є недовіра до влади. Про це у програмі “Велика політика” на “5 канал” сказав народний депутат “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович.

“Однією з базових причин, чому люди не вакцинуються є недовіра до влади. Ця недовіра базується на дуже недолугих несерйозних кроках влади протягом карантинного періоду. Не забудуть українці про те, що відбувалося із запровадженням карантину у 2020 році, про дуже дивні обмеження на прогулянки в парках, про полювання на плавця в Дніпрі і про “особливі” ресторани, в яких можна було вечеряти членам окремої партії”, – сказав депутат.

Він зауважив, що всі ці речі накопичувалися і все разом це створило цю цілковиту недовіру до держави як головного провідника політики вакцинації. Крім того, така ситуація з вакцинацією, на думку В’ятровича пов’язана з персоналіями міністрів охорони здоров’я, довкола яких теж були постійні скандали.

“Те що зараз маємо такий високий рівень недовіри до вакцинації, я думаю, що базову частину цієї недовіри треба списати на непродумані кроки влади щодо вакцинації”, – наголосив В’ятрович. 

Він нагадав, що дійсно сьогодні є відкритий доступ усіх громадян до вакцин, але у першій половині літа такого доступу не було.

“Якби левова частина вакцинації відбулася в кінці весни ситуація була б зовсім іншою, але ми отримали два місяці застою, які зараз намагаємося надолужити”, – переконаний депутат.